KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385229
nr 1338 5229
Oscar Keen
(1867-1949), Sverige
Oljemålning, Mansporträtt. Signerad, daterad 1914. Olja på pannå, 24x19 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:14:17
700 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)